SEKRETÆR, eg, rokokostil, 20. århundrede.

520634. SEKRETÆR, eg, rokokostil, 20. århundrede.

Længde ca 93 cm Bredde 46 cm Højde 128 cm.

Alder og Brugsslitage. Finer skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 683