EMMA ARCHAIR, rokoko stil, 20. århundrede.

520478. EMMA ARCHAIR, rokoko stil, 20. århundrede.

Emma lænestol, betrukket med rød plys Ryglæn højde 81, sædehøjde 41 cm.

Lænestolsben med ridser, polstring med en enkelt plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 494