HARALD GROVENS. Oliemaleri og gouache.

520282. HARALD GROVENS. Oliemaleri og gouache.

Kompositioner, signeret H. Grovens, gouache, 17,5x20 cm. oliemaleri 35x20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.830