JOHN WALKER. Komposition, monotypi, signeret og dateret 1989.

519702. JOHN WALKER. Komposition, monotypi, signeret og dateret 1989.

Billedareal 76 x 101 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 76 x 101 cm.

Antal besøg: 718