SALONSKAB, eg, barokstil, dateret 1920.

519276. SALONSKAB, eg, barokstil, dateret 1920.

Proviniens Henry Dunker (https://en.wikipedia.org/wiki/Henry_Dunker), Helsingborg, længde 187, bredde 70, højde 161 cm.

Slitage og kantskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og kantskader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.168