BORDLAMPE, engelsk stil.

BORDLAMPE, engelsk stil.
518829. BORDLAMPE, engelsk stil.

Bordlampe i engelsk stil med grøn skærm Højde 58 cm.

Brugsslitage. Der mangler en sfærisk møtrik til skærmen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.256