BRANDSPRINKLERE, 2 stk., bl.a. messing, Skultuna, 20. århundrede.

518327. BRANDSPRINKLERE, 2 stk., bl.a. messing, Skultuna, 20. århundrede.

En mærket: S: t Lars kvarter, nr. 94 b. Messingsprøjte mærket Skultuna.

Brug og Overfladeslitage. Slange tørret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 364