LYSSPAL, flinttøj, Gefle, julemotiv Gran.

517993. LYSSPAL, flinttøj, Gefle, julemotiv Gran.

Trearmet julestage, mærket Gefle Gran.

Højde 25,5 cm.

Motiv af klokketårn og julemand.

Brugsslitage, glasur krakelering. Også beskadigelse og reparation på en af lysestagerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.631