PIANOPALL, omkring år 1900.

PIANOPALL, omkring år 1900.
517247. PIANOPALL, omkring år 1900.

Malet og bronzeret. Fast polstret sæde. Koblet benstilling. Fodafslutninger i form af hjulskiver. Højde ca 45 cm.

Have på. Ridser og mærker. Polstring med brugsspor og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 457