SPISESTUEGRUPPE, 7 dele, træ, 1900-tallet.

516856. SPISESTUEGRUPPE, 7 dele, træ, 1900-tallet.

Seks stole med løse polstrede sæder, sædehøjde 45 cm.
Spisebord med 3 indsatser, (hver 115 x 44,5 cm), diameter 115, højde 75 cm.

Brugsslitage, pletter på stof, en stol med gennemgående revne i ryggen, finerskader, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 548