MOBILTELEFON, Experia X10, Sony Ericsson.

516638. MOBILTELEFON, Experia X10, Sony Ericsson.

Med oplader i pap.

Låst til Tele2.
Brugsslitage.
Nogle ridser på skærmen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med oplader i pap.

Låst til Tele2.
Brugsslitage.
Nogle ridser på skærmen.

Antal besøg: 262