BORD, 2 stk, første halvdel af 1900-tallet.

516137. BORD, 2 stk, første halvdel af 1900-tallet.

Ovalt søjlebord ca. 1950, Højde 61, længde 90, bredde 60 rektangulært blomsterbord tidligt i det 20. århundrede, højde 73, længde 67, bredde 41 cm.

Alders- og Brugsslitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 330