BOGHYLDE, 3 stk, Lundqvist, 20. århundrede.

515872. BOGHYLDE, 3 stk, Lundqvist, 20. århundrede.

Malet. Underdele med tre par låger med underliggende hylder. Overdele med hylder. Længde 234. Bredde 42. Højde 210 cm.

Have på. Ridser og mærker. Tab af farve. Senere maleri. Mindre finerskader og tørre revner. Et bagstykke med savede huller.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 7.388