PORCELÆN, 5 dele, 20. århundrede.

515798. PORCELÆN, 5 dele, 20. århundrede.

1 par lysestager Royal Copenhagen, højde 23 cm, vase og fugl Bing & Gröndahl, fugl Rörstrand.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 580