SKAB, teaktræ, Danmark.

SKAB, teaktræ, Danmark.
515635. SKAB, teaktræ, Danmark.

Dekoreret med en hylde. Længde 100, bredde 47, højde 66 cm.

Ridser og pletter. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 524