HÆNGESKAB, træ, sengustaviansk, 17/1800-tallet.

514424. HÆNGESKAB, træ, sengustaviansk, 17/1800-tallet.

Dør med afrundet spejl. Højde 61,56 cm, dybde 24 cm.

Brugsslitage, senere malet, lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 456