SKAKSPIL, træ og perlemor, Kina, 20. århundrede.

514166. SKAKSPIL, træ og perlemor, Kina, 20. århundrede.

Sammenfoldelig trælegeplads med perlemor indlæg. 32 afspilninger. Cirka 38 x 38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.301