SØJLEBORD, fineret birk 1800-tallet.

514110. SØJLEBORD, fineret birk 1800-tallet.

Højde 78 cm Længde 65 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78 cm Længde 65 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 157