STRÅBLADE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

512985. STRÅBLADE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Bord i teakfiner med avishylde.
Længde 51,5 cm.
Bredde 30,5 cm.
Højde 49 cm.

Slitage, ridser på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 51,5 cm.
Bredde 30,5 cm.
Højde 49 cm.

Slitage, ridser på bordplade.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.521