ART DECO RING, SØLV 835, OMKRING 1925.

512747. ART DECO RING, SØLV 835, OMKRING 1925.

Art Deco ring, sølv 835, stemplet i overensstemmelse hermed, prydet med en akvamarin facetteret spinel, fra 20'erne, ringstørrelse 53, stenstørrelse: 12 x 8 mm, vægt: 4 gram.

meget pæn stand, ingen ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 762