KNUT NORRMAN. Olie på Panel, signeret.

511413. KNUT NORRMAN. Olie på Panel, signeret.

Ca. 32x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 421