KRYSTAL LOFT.

KRYSTAL LOFT.
510480. KRYSTAL LOFT.

Stel af forgyldt messing, slebne prismer.
Højde 90 cm Ø 45 cm.

Støv, noget prisme mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
510480. KRYSTAL LOFT.

Højde 90 cm Ø 45 cm.

Støv, noget prisme mangler.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 671