TASKE, læder, "La Moda", Italien, 20. århundrede.

510097. TASKE, læder, "La Moda", Italien, 20. århundrede.

Såkaldt "flap bag" med magnetlukning, sort læder med præget logo, justerbar skulderrem, indvendigt interiør med rum.
Længde 30,5 cm, højde 22,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.649