EMERALD ØRERINGE, SØLV 925 FORGYLD.

509480. EMERALD ØRERINGE, SØLV 925 FORGYLD.

Øreringe stemplet 925, forgyldte bortset fra bagsiden, som er sølv, i midten en smaragd med en diameter på 10 mm, omgivet af røde og grønne farvede sten, øresnore sat med zirconia, længde 40 mm, diameter 21 mm, vægt 16,9 gram.

meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

meget velbevaret.

Antal besøg: 696