SEKRETÆR, malet træ, dateret 1824.

509260. SEKRETÆR, malet træ, dateret 1824.

Længde 110, bredde 62, højde 94 cm.

Omfattende slitage og renoveringer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 539