SERVERINGSVOGN, midten af det 20. århundrede.

508845. SERVERINGSVOGN, midten af det 20. århundrede.

Messing detaljer. Øverste bakke af glas. Lavere bakkeniveau af mahognifiner. Stativ til tre flasker.
Længde 65 cm. Bredde 43 cm. Højde 74 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 559