DOKUMENTSKAB til hængemapper, blik, AJ-produkter.

508699. DOKUMENTSKAB til hængemapper, blik, AJ-produkter.

Højde 112 cm.
Længde 40 cm.
Bredde 62 cm.
Sælges for Link4you konkursbo.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 112 cm.
Længde 40 cm.
Bredde 62 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.084