GULVSPEJL, 20. århundrede.

GULVSPEJL, 20. århundrede.
508221. GULVSPEJL, 20. århundrede.

Fyrre stativ.
Højde 172 cm.
Bredde 47.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fyrre stativ.
Højde 172 cm.
Bredde 47.

Brugsslitage.

Antal besøg: 378