GULV, træ, Mora, signeret EAJ, 1800-tallet.

507029. GULV, træ, Mora, signeret EAJ, 1800-tallet.

Urskive med monogrammer EAJ, Sven Olsson, Karin Gustafsson, og mærket Mora.
Loddet og pendul fås.
Længde ca 51 cm.
Bredde ca 15,5 cm Højde ca 250 cm.

Aldersslitage, remse nederst løs, dør knækket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Loddet og pendul fås.
Længde ca 51 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 831