FRUGTSÆT, 13 stk., keramik, Upsala Ekeby.

506330. FRUGTSÆT, 13 stk., keramik, Upsala Ekeby.

Skål, diameter 39, højde 11 cm 12 tallerkener, diameter 21,5 cm.

Mindre slitage og bestikridser. Skålen med misfarvning i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 713