BOGHOLDER, 2 stk., teaktræ, midten af 1900-tallet.

506277. BOGHOLDER, 2 stk., teaktræ, midten af 1900-tallet.

Lignende modeller.
Højde 168 cm.
Længde 90 cm.
Dybde 40 cm.

Brugsslitage, mindre mærker. Der mangler en inderhylde i det ene underskab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lignende modeller.
Højde 168 cm.
Længde 90 cm.
Dybde 40 cm.

Antal besøg: 448