SPEJLAMPER, 2 stk, Sölve Carlsson, Helsingborg.

504853. SPEJLAMPER, 2 stk, Sölve Carlsson, Helsingborg.

Messing og glas, højde 45 cm, bredde 9 cm.
højde 43 cm, bredde 18 cm.

Den ene mangler spejlglas, Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 43 cm, bredde 18 cm.

Antal besøg: 551