SPAND, samt, PANDER, 3 dele, kobber, 18/1900 tallet.

504706. SPAND, samt, PANDER, 3 dele, kobber, 18/1900 tallet.

Spand med låg, diameter 41, højde 34 cm, gryde med låg diameter 27, højde 18 cm og diameter 37, højde ca. 28 cm.

Brugsslitage, buler, håndtag på låget af spanden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 505