DIVERSE KERAMISKE ARTIKLER, 5 stk.

503996. DIVERSE KERAMISKE ARTIKLER, 5 stk.

vase, højde 19 cm, diameter 12 cm stemplet UE (Uppsala Ekeby), signeret MS (Mari Simmulson) kande, højde 23, diameter 10 cm skål højde 5 cm, diameter 11 cm keramikplade, højde 19 cm, bredde 11 cm keramikplade , højde 22 cm, bredde 20 cm.

brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugstilstand.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 518