PETER HANDEL. "KARINA", OLIE PÅ LÆRD.

503215. PETER HANDEL. "KARINA", OLIE PÅ LÆRD.

Handel, Peter - "Karina", olie på lærred, signeret og dateret nederst til venstre, "Handel 83", afbildning af en ung dame med frakke på nøgen krop, ca 79x58,5 cm, i træramme.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Antal besøg: 3.863