SØLV OG NYSØLV, 20. århundrede.

503085. SØLV OG NYSØLV, 20. århundrede.

Druesaks, sølv/rustfri. Sprinkler, 3 stk, glas, sølv. Fiskebestik med mere, nysølv.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 734