VRILSKÅL, med ejer- og husstandsmærker, almue, 16/18. årh.

502614. VRILSKÅL, med ejer- og husstandsmærker, almue, 16/18. årh.

Diameter 39 cm.

Brugs- og aldersrelateret slitage, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 39 cm.

Antal besøg: 885