SKIBSMODEL, begyndelsen af det 20. århundrede.

502340. SKIBSMODEL, begyndelsen af det 20. århundrede.

"Favell", tre-mastet bark. I glasmontre. Informationsblad om det originale skib medfølger Længde 50 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.001