ARMBÅNDUR, Seiko, Søhest.

ARMBÅNDUR, Seiko, Søhest.
502147. ARMBÅNDUR, Seiko, Søhest.

Lys urskive med guldfarvet stick index. Diameter ca 4,3 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage. Ridser på glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.063