PIANOPALL, træ, omkring århundredeskiftet 18/1900.

502129. PIANOPALL, træ, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Drejeligt sæde. Højde ca 54 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 445