SIMONE DE DARDEL. Blandede medier.

501882. SIMONE DE DARDEL. Blandede medier.

Hustag, signeret og dateret 1960, 27 x 35 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 677