Kommode, Rokoko stil, midten af det 20. århundrede.

50171. Kommode, Rokoko stil, midten af det 20. århundrede.

3-boks med intarsia og bronze, rødbrun stenplade. Længde 96, bredde 50, højde 80 cm.

Brugsslitage.Ingen nøgle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.Ingen nøgle.

Antal besøg: 989