HYLLESYSTEM, teaktræ, ikea 1960'erne.

501686. HYLLESYSTEM, teaktræ, ikea 1960'erne.

Hyldesystem i i alt 28 trædele & 8 metalgavle.
Indeholder 2 glaspaneler til visning. ikke på billedet.

Falmet/misfarvet, lejlighedsvis ridser, hyldebeslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 12.218