PORTFØLJER, 2 stk, læder, 1900-tallet.

501076. PORTFØLJER, 2 stk, læder, 1900-tallet.

En dokumentmappe med håndtag og fem rum, hvoraf to har lynlås. Cirka 37 x 28 x 10. En dokumentmappe i præget læder med ét rum. Cirka 33 x 23 cm.

Brugsslitage. Et par sømme der er løsnet. En dokumentmappe med en manglende skulderrem og et beskadiget beslag. En dokumentmappe med en skulderrem, der mangler en fastgørelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 569