BARBIE, "Christie", Mattel, lanceret i 1968.

501058. BARBIE, "Christie", Mattel, lanceret i 1968.

Stemplet 1966, Mattel Inc, USA patenteret, USA patentanmeldt". Længde 29 cm.

Brugsslitage, ridser, falmet ved halsudskæringen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 668