STIGE, retro, industrielt design.

500511. STIGE, retro, industrielt design.

Stel af grålakeret jern, trin i bøg.
Højde 147 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 147 cm.

Brugsslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besøg: 2.999