GENBRUGSTOL, 1900-/2000-tallet.

499534. GENBRUGSTOL, 1900-/2000-tallet.

Flettet blondesæde, krom ben. Fyldt pude og nakkepude i beige tekstil. Længde 170 cm.

Brugsslitage. En fastgørelsesstrop til puden mangler i øverste hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 431