ELIZABETH KEYSER. Stlleben, akvarel, sign.

499098. ELIZABETH KEYSER. Stlleben, akvarel, sign.

Billedstørrelse ca 27x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse ca 27x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.274