SPISEBORD, 1900-tallet.

SPISEBORD, 1900-tallet.
498868. SPISEBORD, 1900-tallet.

Diameter 115 cm, højde 73 cm. Samlet længde 225 cm.

Brugsslitage, ridser, mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 521