TRÅSKAB, malet træ dateret 1835.

498782. TRÅSKAB, malet træ dateret 1835.

Højde 185 cm, 61 x 102 cm.

Brugsslitage, mindre skader, renovering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 185 cm, 61 x 102 cm.

Antal besøg: 402